Biały węgiel drzewny, Omnipharma, 210 mg, 100 tabletek

Kraj produkcji: Ukraina
Gwarancja jakości
Cechy:
Organiczne/Naturalne
Bez GMO
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 48464
Kod kreskowy: 464505

Wycofane

38,14 zł
Nowe pozycje Омнифарма

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Opis

White Coal to enterosorbent, którego substancją czynną jest dwutlenek krzemu.Wysoce zdyspergowany dwutlenek krzemu ma dużą aktywną powierzchnię sorpcyjną, a co za tym idzie zdolność sorpcyjną leku. Brak porów tłumaczy również słabą sorpcję związków niskocząsteczkowych, w tym minerałów i witamin.Biały Węgiel powinien być stosowany w monoterapii lub w terapii kompleksowej:

  Ostre choroby jelit; Ostra biegunka o różnej etiologii; Egzogenne zatrucie toksynami domowymi i przemysłowymi, narkotykami, alkoholem i przeładowaniem żywnością.

Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Sugerowany sposób użycia:

Spożywać między posiłkami popijając wodą pitną:

  Dorośli i dzieci powyżej 7 lat - 3-5 tabletek 3-4 razy dziennie; Dzieci w wieku 5-6 lat - 3 tabletki 3 razy dziennie; Dzieci w wieku 3-4 lat - 2 tabletki 3 razy dziennie.

W ciężkich przypadkach, jeśli to konieczne, pojedynczą dawkę można zwiększyć do 10-14 tabletek Lek nie jest przepisywany dzieciom poniżej 3 roku życia.

Ostrzeżenie:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Podczas przechowywania może pojawić się osad, który należy usunąć przez wstrząsanie bezpośrednio przed użyciem. Wrzód żołądka i dwunastnicy w ostrej fazie. Wrzody i nadżerki błony śluzowej jelit. Krwawienie z żołądka i jelit. Niedrożność jelit Nie odnotowano przypadków działań niepożądanych przy przestrzeganiu metody aplikacji. W przypadku przekroczenia zalecanych dawek możliwe są pojedyncze przypadki zaparć.Ponieważ White Coal® nie zawiera cukru, może być stosowany u pacjentów z cukrzycą.Lek ten zawiera sorbitol, dlatego nie powinien być stosowany u pacjentów z rzadkimi chorobami dziedzicznymi , takich jak zespół nietolerancji fruktozy Rozwiązanie dotyczące przyjmowania leku White Coal® podczas ciąży i laktacji jest przyjmowane przez lekarza, biorąc pod uwagę stosunek korzyści do ryzyka.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze nieprzekraczającej 25°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Mieszanina
Skład :
Wielkość porcji : 2, 3, 3-5 tabletek
Porcje w opakowaniu : 20-50
  W jednej tabletce : % dziennego zapotrzebowania
Bezwodny koloidalny dwutlenek krzemu

210 mg (w przeliczeniu na 100% suchej masy)

 

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.