Kadzidło o zapachu cedru, Niebieska Perła, 20 g

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17459
Kod kreskowy: 050525481204

Wycofane

17,34 zł
Nowe pozycje Blue Pearl

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Kadzidło o zapachu cedru Niebieska perła wykonana jest z cedru. Emanuje świeżym aromatem, który odpręża ciało i regeneruje duszę. Zapal kij tego kadzidła i rozpocznij niesamowitą podróż. Wejdź do świata inspiracji i naturalnego życia. Olejek cedrowy to olejek leczniczy, który nie ma przeciwwskazań do stosowania, łatwo wchłania się w organizmie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Olej z orzeszków piniowych wyróżnia ogromna ilość witamin, minerałów, mikroelementów, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.Powstała orientalna legenda, która mówi o małym, niebieskim świetle - źródle jasnego światła ukrytego głęboko w duszy każdego człowieka. Według legendy to światło jest bardzo ważne dla życia. We współczesnej interpretacji klasyki Mind Games nazywana jest „niebieską perłą”. Ta książka opowiada o tym, jak można odkryć zupełnie nowy świat dźwięku, światła i zapachu za pomocą niebieskiej perły. Mamy nadzieję, że produkty Blue Pearl zrobią to samo. Niech ten zapach podniesie Ci ducha, dziś i na zawsze. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady, możesz skontaktować się z menedżerem na stronie Biotus.

Aplikacja:

Zapal kij tego kadzidła i rozpocznij niesamowitą podróż. Niech zapach przeniesie Cię w świat inspiracji, relaksu i prostego, naturalnego życia.

Ostrzeżenia

Podczas palenia nie należy zostawiać palących się patyków bez nadzoru. Nie zostawiaj bez opieki.Trzymać z dala od dzieci.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.