Krem przeciwsłoneczny dla dzieci, filtr przeciwsłoneczny SPF 30, Ogród Bogini, Organiczny, mineralny, 100 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17269

Wycofane

101,16 zł
Nowe pozycje Goddess Garden

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Opis

Wykonany w 100% z naturalnych składników. Organiczna ochrona przeciwsłoneczna. Wodoodporny (40 minut). Posiada szeroką gamę SPF 30. Stworzony specjalnie dla Twoich najmłodszych! Zapewnij swojemu maluchowi w 100% naturalną osłonę środowiskową, która ochroni je przed szkodliwymi promieniami i zanieczyszczeniami, takimi jak smog, kurz i słońce. Zaprojektowany specjalnie dla delikatnej skóry dziecka. Krem na oparzenia słoneczne zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Wodoodporny (40 minut). Ten krem ma szerokie spektrum działania. Niezwykle łagodna mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem. Krem przeciwsłoneczny o wysokim stopniu ochrony dla skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Ogród Bogini, Organics, Naturalny mineralny krem przeciwsłoneczny dla niemowląt, SPF 30

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce . Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, zaraz po wytarciu ręcznikiem, przynajmniej co 2 godziny. Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne. Dzieci poniżej 6. miesiąca życia: skonsultuj się z lekarzem.

 

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikaj kontaktu z oczami podczas korzystania z tego produktu. W przypadku kontaktu zwrócić się o pomoc lekarską. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Przechowywać z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Mieszanina:

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku 19,0% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: aloes, masło shea, zielona herbata, trigliceryd kaprylowy, olej kokosowy, glukozyd kaprylowy, gliceryna, kaprylan glicerylu, cytrynian stearynianu gliceryny, undecylenian gliceryny, olej słonecznikowy, lecytyna, kwas polihydroksystearynowy, olejek z rzodkwi, korzeń tokorowy, malina Witamina E) guma ksantanowa.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.