Coconut Sun Shield, SPF 30 Sun Shield, MyChelle Dermaceuticals, 68 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17263
Kod kreskowy: 817291000752

Wycofane

151,34 zł
Nowe pozycje MyChelle Dermaceuticals

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Opis

Nie trzeba wiele, aby zachować zdrową skórę, nie rezygnując z przyjemności cieszenia się słońcem i uzyskiwania pięknej opalenizny: nie pozostawaj na słońcu zbyt długo; unikaj go w godzinach maksymalnej aktywności słonecznej i regularnie nakładaj krem przeciwsłoneczny na skórę.
Dziś wiadomo, że nadmierna dawka promieniowania słonecznego, zaburzająca naturalną ochronę skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, może prowadzić do różnych uszkodzeń skóry na poziomie komórkowym: oparzeń słonecznych, reakcji alergicznych, przedwczesnego starzenia się skóry, plam starczych i, co najgroźniejsze, nowotwór. Chroń swoją piękną twarz tym naturalnym kremem z tlenkiem cynku i dwutlenkiem tytanu. Ten krem przeciwsłoneczny zawiera kojący aloes i witaminę E, które koją, odświeżają i rewitalizują delikatną skórę. W celu uzyskania bardziej szczegółowych porad możesz skontaktować się z managerem na stronie Biotus Oxide Zinc Oxide Titanium Dioxide Sunscreen Lotion posiada szerokie spektrum ochrony SPF 30, zawiera tlenek cynku bez powłoki nanocząsteczkowej. Mikronizowany tlenek cynku pochodzenia mineralnego, który jest częścią kremu , jest aktywnym składnikiem chroniącym przed promieniowaniem UV. Bezpieczny dla dzieci, tk. nie zawiera nanocząsteczek i jest nietoksyczny. Razem tlenek cynku i dwutlenek tytanu mogą całkowicie zastąpić chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Zapobiega fotostarzeniu się skóry.Stosowany zgodnie z zaleceniami innych środków ochrony przeciwsłonecznej zmniejsza ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry spowodowanego działaniem słońca.

Aplikacja:

Nakładaj obficie i równomiernie 15 minut przed ekspozycją na słońce i nakładaj ponownie po 40 minutach pływania lub pocenia się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem i nie rzadziej niż co 2 godziny. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Wyłącznie do użytku zewnętrznego Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przestań używać i skonsultuj się z lekarzem, jeśli pojawi się wysypka. Unikaj okolic oczu podczas używania tego produktu. Spłukać wodą, aby usunąć w przypadku kontaktu z oczami.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza Przechowywać w temperaturze poniżej 32 ° C. Nie przeprowadzać testów na zwierzętach.

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku 11,6% Krem do opalania
Dwutlenek tytanu 0,67% Krem do opalania
Składniki Nieaktywne: Alkohol, alantoina, proszek z liści aloesu, tlenek glinu, woda, trigliceryd kaprylowy, alkohol cetearylowy, glukozyd cetearylowy, kwas cytrynowy, aromat naturalny, fruktooligosacharydy (d-beta), glukonolakton, gliceryna, glicyna oleju sojowego (sojowego) , izostearynian gliceryny, woda z oczaru wirginijskiego, izononyl, krzemian glinowo-magnezowy, kwas polihydroksystearynowy, poliglicerylo-6-polirycynooleinian, polisorbat 60, sorbinian potasu, symetykon, benzoesan sodu, skwalen, octan tokoferolu (d-alfa), fosforan trisodowy, guma ksantanowa.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.