B Complex, Tri-B-100, Douglas Laboratories, 90 tabletek o przedłużonym uwalnianiu

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 42075
Kod kreskowy: 310539002278 767674215405

Brak w magazynie

271,71 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Douglas Laboratories Tri-B-100 to formuła uwalniająca wszystkie witaminy z grupy B, a także kilka innych ważnych składników diety, metabolicznie powiązanych z witaminami z grupy B, o uwalnianiu od sześciu do ośmiu godzin.

Jako koenzymy, witaminy z grupy B są niezbędnymi składnikami większości głównych reakcji metabolicznych. Odgrywają ważną rolę w produkcji energii, w tym w metabolizmie lipidów, węglowodanów i białek. Witaminy z grupy B są również ważne dla krwinek, hormonów i układu nerwowego. Jako substancje rozpuszczalne w wodzie, witaminy z grupy B nie są zwykle przechowywane w organizmie w znacznych ilościach (z wyjątkiem witaminy B-12). Dlatego organizm codziennie potrzebuje wystarczającej ilości witamin z grupy B. Tiamina, ryboflawina i niacyna są ważnymi koenzymami do produkcji energii. Tiamina jest również związana z przekazywaniem impulsów nerwowych. Ryboflawina jest składnikiem koenzymów FAD i FMN, które są produktami pośrednimi w wielu reakcjach redoks, w tym w produkcji energii i reakcjach oddychania komórkowego. Niacyna jest również składnikiem koenzymów NAD i NADP, które biorą udział w produkcji energii oraz w procesach biosyntezy.

Witamina B-6 jest koenzymem biorącym udział w metabolizmie aminokwasów. Jest niezbędna do metabolizmu homocysteiny i konwersji tryptofanu do niacyny. Enzymy zależne od witaminy B-6 są również wymagane do biosyntezy wielu neuroprzekaźników, w tym serotoniny, epinefryny i norepinefryny. Witamina B-12 i kwas foliowy działają jako koenzymy w metabolizmie DNA i RNA. Obie te witaminy przyczyniają się do metabolizmu homocysteiny. Kwas foliowy służy jako donor metylu, a witamina B-12 jest koenzymem w konwersji homocysteiny do metioniny.

Biotyna i kwas pantotenowy są również koenzymami potrzebnymi do produkcji energii z tłuszczów, węglowodanów i białek w diecie. Kwas pantotenowy jest składnikiem koenzymu A i fosfopanteteiny i dlatego jest niezbędny do funkcjonowania cyklu Krebsa. Biotyna bierze udział w wielu reakcjach karboksylacji związanych z glukoneogenezą, cyklem Krebsa i syntezą kwasów tłuszczowych.

Chociaż niezupełnie witaminy, cholina, inozytol i kwas para-aminobenzoesowy są ważnymi składnikami odżywczymi związanymi z witaminami z grupy B. Cholina służy jako donor metylu w metabolizmie homocysteiny po przekształceniu w betainę, jako składnik strukturalny błon komórkowych jako fosfatydylocholina, oraz jako neuroprzekaźnik w postaci acetylocholiny. Inozytol promuje odpowiedź komórkową na sygnały hormonalne, służy jako źródło kwasu arachidonowego i jest aktywny w błonach komórkowych jako fosfatydyloinozytol. Wreszcie kwas para-aminobenzoesowy ma właściwości przeciwutleniające.

Douglas Laboratories produkuje innowacyjne produkty w oparciu o 60 lat badań nad aktywnymi produktami odżywczymi i suplementami zdrowego starzenia. Produkty są zatwierdzone przez Food and Drug Administration.

Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Sugerowane zastosowanie :

Dorośli jako suplement diety przyjmują 1 tabletkę dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Tabletki są przeznaczone do przedłużonego uwalniania w ciągu 6-8 godzin.

Inne składniki :

Celuloza, etyloceluloza, fosforan dwuwapniowy, kwas stearynowy, stearynian roślinny i dwutlenek krzemu.

Ten produkt nie zawiera drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka/nabiału, kukurydzy, sodu, cukru, skrobi, sztucznych barwników, sztucznych konserwantów ani organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Ostrzeżenia :

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu poza zasięgiem dzieci. Zapieczętowane plombą zabezpieczającą.

Mieszanina

Skład :

Wielkość porcji : 1 tabletka

Porcje w opakowaniu : 90

Na porcję :

% dziennego zapotrzebowania

Tiamina

100 mg

6667%

Ryboflawina

100 mg

5882%

Niacynamid

100 mg

500%

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)

100 mg

5000%

Kwas foliowy

400 mikrogramów

100%

Witamina B12 (cyjanokobalamina)

100 mikrogramów

1667%

biotyna

100 mikrogramów

33%

Kwas pantotenowy (pantotenian wapnia)

100 mg

1000%

Dwuwinian choliny

100 mg

*

inozytol

100 mg

*

PABA (kwas para-aminobenzoesowy)

100 mg

*

* Nie ustalono procentu dziennego zapotrzebowania.

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.
Kupujący również byli zainteresowani Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.