Kadzidło, Kadzidło, Niebieska Perła, 10 g

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17446
Kod kreskowy: 050525470109

Wycofane

15,13 zł
Nowe pozycje Blue Pearl

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Niebieska perła kadzidła jest zrobiona z oleju z drzewa Boswellia, które rośnie u wybrzeży Morza Arabskiego. Jego żywica ma słodkawy aromat. Zapal kij tego kadzidła i rozpocznij niesamowitą podróż. Przenieś się w świat inspiracji, relaksu i naturalności.Istnieje orientalna legenda, która opowiada o małym niebieskim świetle - silnym świetle ukrytym w głębi duszy każdego człowieka. Według niej to iskrzące się światło jest kluczem do samego życia. We współczesnej klasycznej pracy medytacyjnej, Gra w Świadomość, nazywana jest „niebieską perłą”. Ta książka opisuje, w jaki sposób człowiek może odkrywać światy dźwięku, światła i zapachu za pomocą niebieskich pereł. Mamy nadzieję, że kadzidełka Blue Pearl przeniosą Was w te światy w ten sam sposób. Niech te zapachy wypełnią Twoją duszę, teraz i na zawsze. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady, możesz skontaktować się z menedżerem na stronie Biotus. Olejek eteryczny z kadzidła ma wiele właściwości leczniczych i był używany przez ludzi od wielu stuleci. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie, odkażająco, przeciwbólowo, obkurczająco.

Aplikacja:

Zapal kij tego kadzidła i rozpocznij niezwykłą podróż. Przenieś się do świata inspiracji, relaksu i prostego, normalnego życia.

Ostrzeżenia

Podczas palenia nie należy zostawiać palących się patyków bez nadzoru. Nie zostawiaj bez opieki.Trzymać z dala od dzieci.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.