Balsam Broad Spectrum SPF 30, All Terrain, 90 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17256
Kod kreskowy: 608503023306

Wycofane

141,06 zł
Nowe pozycje All Terrain

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Opis

Wykonany w 100% z naturalnych składników. Organiczna ochrona przeciwsłoneczna. Wodoodporny (80 minut).
Posiada szerokie spektrum SPF 30. Stworzony specjalnie dla Ciebie! Podaruj sobie 100% naturalną osłonę środowiskową, która ochroni Cię przed szkodliwymi promieniami i zanieczyszczeniami takimi jak smog, kurz i słońce. Balsam do opalania, zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Wodoodporny (80 minut). Krem o szerokim spektrum działania.Niezwykle miękka mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem.Krem przeciwsłoneczny o wysokim poziomie ochrony dla skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Zalecenia dotyczące użytkowania

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, czapkę i okulary przeciwsłoneczne.Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikać kontaktu z oczami podczas używania produktu.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Trzymać z dala od dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku: 16,0 Krem do opalania
Składniki nieaktywne: woda oczyszczona, trigliceryd kaprylowy, dimetikon, stearynian gliceryny, alkohol cetearylowy, metyloceluloza, olej słonecznikowy, glikol kaprylowy, żel aloesowy, ekstrakt z pęcherza morszczynu, ekstrakt z ogórka, d-alfa tokoferol (witamina E), guma, ekstrakt z pestek grejpfruta , olejek jojoba, fosforan askorbylu magnezu (witamina C), ekstrakt z wodorostów.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.