Olejek do masażu przeciw cellulitowi Cyprys, olejek przeciw cellulitowi, Ikarov, 125 ml

Kraj produkcji: Bułgaria
Gwarancja jakości
Cechy:
Organiczne/Naturalne
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 48697
Kod kreskowy: 75814

Wycofane

22,07 zł
Nowe pozycje Ikarov

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Opis

Cellulit to zwiększenie objętości komórek tłuszczowych i naruszenie mikrokrążenia w tkance tłuszczowej w warstwie podskórnej. Komórki tłuszczowe zaczynają z nawiązką gromadzić tłuszcz i wchłaniać płyny, jednocześnie przestając uwalniać swoje produkty przemiany materii. W rezultacie złogi tłuszczu stają się gęste i pojawiają się obrzydliwe guzki lub „skórka pomarańczowa”. Głównymi przyczynami cellulitu są zaburzenia hormonalne, niedożywienie, stres, brak aktywności fizycznej itp. Cellulit może wystąpić zarówno u osób z nadwagą, jak i szczupłych. Chociaż ta choroba jest uważana za bardziej kobiecą, mężczyźni cierpią na nią nie mniej. Jedną z metod walki z cellulitem jest masaż przy użyciu specjalnych produktów.

Olejek do masażu przeciw cellulitowi Cyprys, olejek przeciw cellulitowi, Ikarov przeznaczony jest do masażu obszarów problemowych. Nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Olejki eteryczne aktywują mikrokrążenie w górnych warstwach skóry, co pomaga zredukować widoczność cellulitu i zapobiega jego ponownemu powstawaniu.

Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Ikarov, Olejek Przeciw Cellulitowi Cyprysowi, 125 ml.

Sposób użycia: po pierwsze, ruchy powinny być lekkie i głaszczące - przygotowujące ciało. Wtedy możesz masować mocniej (ale nie szorstko). Należy zacząć od dolnych partii ciała i dalej w górę, masując każdą część ciała najpierw od tyłu, a potem od przodu. Kierunek masażu powinien być mocny w górę i słaby, gładząc w dół. Zużyć w ciągu 90 dni od otwarcia.

Składniki: olejek migdałowy i szafranowy; olejki eteryczne: cyprysowy, cytrynowy, rozmarynowy, jałowcowy.

Ostrzeżenia: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na olejki eteryczne w okresie ciąży.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.