Melatonina, Melatonina, Country Life, 3 mg, 90 tabletek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Weganie
Bezglutenowe
Koszerna żywność
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 15371
Kod kreskowy: 015794016892

Brak w magazynie

75,03 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Melatonina jest popularnie nazywana hormonem snu. Wytwarzany przez szyszynkę, to on reguluje nasz wewnętrzny zegar (sen - czuwanie), zapobiegając ich zbłądzeniu. Aby pomóc organizmowi wyprodukować melatoninę samodzielnie i w wymaganych ilościach, trzeba przestrzegać zasad, które tak bardzo lubimy łamać. Pierwszą rzeczą jest pójście spać przed godziną 12 w nocy, wyłączenie wszystkich źródeł światła, a najważniejsze jest, aby się wyspać. Możesz uzupełnić zapasy tego hormonu z pożywienia: ryż, rodzynki, orzechy, pietruszka, kukurydza, pomidory, rzodkiewki, figi, marchewki są gotowe do pomocy. Ale tylko naukowcy coraz bardziej skłaniają się ku poglądowi, że wchłanianie melatoniny z pożywienia jest niezwykle niskie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Biotus.

Ale przy spożyciu kofeiny i leków zawierających kofeinę, tytoniu, alkoholu, leków przeciwdepresyjnych i niektórych leków przeciwzapalnych, produkcja. Melatonina jest znacznie zmniejszona. Stąd zaburzenia snu, częste wybudzanie, aw rezultacie bezsenność.

Dziś coraz częściej lekarze zalecają pacjentom z zaburzeniami snu, aby zamiast tabletek nasennych uzupełnić brak melatoniny przede wszystkim suplementami diety. Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Życie na wsi Melatonina

Stosowanie: dorośli 1 tabletka trzydzieści minut przed snem. Nie przekraczać zalecanej dawki.

Pozostałe składniki: kwas stearynowy, celuloza i gliceryna (powłoka), dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, glazura roślinna.

Nie zawiera: drożdży, nabiału, jaj, glutenu, kukurydzy, soi lub pszenicy, cukru, skrobi, soli, konserwantów, sztucznych barwników i aromatów.

Ostrzeżenia: nie używać podczas pracy. Nie jest przeznaczony do użytku przez kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby poniżej 18 roku życia. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych - przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem. Nie akceptuj, jeśli plomba jest zerwana. Przechowywać w temperaturze od 15° - 30°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Mieszanina
Mieszanina:
Porcja: 1 tabletka
  Na porcję % dziennego zapotrzebowania
Melatonina 3 mg **
* Dzienne zapotrzebowanie nie zostało określone
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.