Facebook Pixel

Puder mineralny SPF 50+/PA+++, beżowy odcień, Hera, 150g

Kraj produkcji: Korea Południowa
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17340
Kod kreskowy: 68432

Wycofane

442,68 zł
Nowe pozycje Hera
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Ten wielofunkcyjny puder ochroni Twoją skórę przed słońcem, nawilży, wyreguluje pracę gruczołów łojowych, jest idealnym korektorem.
Łatwo się rozprowadza, kontroluje przebarwienia, retusz i jest bardzo trwały. Kwas hialuronowy nawilża i zatrzymuje wilgoć, dzięki czemu Twój idealny makijaż pozostanie świeży przez cały dzień! Na stronie Biotus można nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje.Dzięki swojej fakturze podkład jest bardzo łatwy w aplikacji i cieniowaniu. Produkt jest wysoce odporny i długo utrzymuje promienną i promienną twarz. Produkt nie tylko maskuje niedoskonałości skóry i wygładza jej powierzchnię, ale także chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Podkład zawiera filtr SPF 50. Puder matujący świetnie sprawdza się na wszystkich odcieniach skóry.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Mieszanina:

Ekstrakt z mułu morskiego, dwutlenek tytanu, tlenek cynku, cyklopentasiloksan, metoksycynamonian etyloheksylu, dimetikon PEG-10, glikol butylenowy, trimetikon fenylowy, glikol butylenowy, arbutyna, dimetikon laurylowy PEG-9, dimetikon, ekstrakt z nasion komosy ryżowej, akryloheksylouter Kopolimer akrylan/dimetikon, akrylan, kopolimer dimetikon, kwas polihydroksystearynowy, wodorotlenek glinu, trisiloksan, kwas stearynowy, krzemionka, palmitynian etyloheksylu, lecytyna, kwas izostearynowy, palmitynian izopropylu, polisorbat 80, polimetakrylan metylu, hektoryt, wodoro-glicerylo-3 , etyloheksylogliceryna, trimetylosiloksykrzemian, krzemionka, chlorek sodu, kwas sorbinowy, fenoksyetanol, sól disodowa EDTA, substancja zapachowa.

Ostrzeżenia

Uwaga: Unikaj kontaktu z oczami. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia, zaczerwienienia lub dyskomfortu należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.