Facebook Pixel

Puder mineralny SPF 50+/PA+++, jasny odcień waniliowy, Hera, 150g

Kraj produkcji: Korea Południowa
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17341
Kod kreskowy: 68431

Brak w magazynie

457,26 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Ten wielofunkcyjny puder ochroni Twoją skórę przed słońcem, nawilży, wyreguluje pracę gruczołów łojowych, jest idealnym korektorem.
Łatwo się rozprowadza, kontroluje przebarwienia, retusz i jest bardzo trwały. Kwas hialuronowy nawilża i zatrzymuje wilgoć, dzięki czemu Twój idealny makijaż pozostanie świeży przez cały dzień! Na stronie Biotus można nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje.Dzięki swojej fakturze podkład jest bardzo łatwy w aplikacji i cieniowaniu. Produkt jest wysoce odporny i długo utrzymuje promienną i promienną twarz. Produkt nie tylko maskuje niedoskonałości skóry i wygładza jej powierzchnię, ale także chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Podkład zawiera filtr SPF 50. Puder matujący świetnie sprawdza się na wszystkich odcieniach skóry.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne.

Mieszanina:

Ekstrakt z mułu morskiego, dwutlenek tytanu, tlenek cynku, cyklopentasiloksan, metoksycynamonian etyloheksylu, dimetikon PEG-10, glikol butylenowy, trimetikon fenylowy, glikol butylenowy, arbutyna, dimetikon laurylowy PEG-9, dimetikon, ekstrakt z nasion komosy ryżowej, akryloheksylouter Kopolimer akrylan/dimetikon, akrylan, kopolimer dimetikon, kwas polihydroksystearynowy, wodorotlenek glinu, trisiloksan, kwas stearynowy, krzemionka, palmitynian etyloheksylu, lecytyna, kwas izostearynowy, palmitynian izopropylu, polisorbat 80, polimetakrylan metylu, hektoryt, wodoro-glicerylo-3 , etyloheksylogliceryna, trimetylosiloksykrzemian, krzemionka, chlorek sodu, kwas sorbinowy, fenoksyetanol, sól disodowa EDTA, substancja zapachowa.

Ostrzeżenia

Uwaga: Unikaj kontaktu z oczami. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia podrażnienia, zaczerwienienia lub dyskomfortu należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Kupujący również byli zainteresowani Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.