Zestaw do karmienia piersią, Tommee Tippee, 7 szt

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17489
Kod kreskowy: 22692

Wycofane

506,22 zł
Nowe pozycje Tommee Tippee

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Opis

Zestaw do karmienia znanej angielskiej marki „Tommee Tippee”, która powstała w 1964 roku w Londynie, zawiera wszystkie niezbędne produkty dla mamy i dziecka, które są tak niezbędne podczas karmienia piersią. Wygodne butelki dołączone do zestawu staną się niezastąpionym pomocnikiem przy łączeniu karmienia butelką z naturalnym karmieniem piersią.
Zestaw do karmienia piersią Tommee Tippee zawiera: 1 laktator ręczny 10 pojemników na mleko matki 1 adapter do laktatora 1 zatyczkę do butelki dla niemowląt 10 wkładek do biustonosza 1 butelkę 150 ml ze smoczkiem dla dzieci od 0 miesięcy i zawór antykolkowy do odciągania pokarmu oraz wszystko, co potrzebne do karmienia Twoje dziecko. Laktator z elastycznym silikonowym lejkiem pozwala w naturalny sposób stymulować wypływ mleka poprzez delikatne masowanie piersi. Niezbędne podciśnienie zapewni membrana, a za intensywność samego pompowania odpowiada ergonomiczny uchwyt. Konstrukcja produktu nie zawiera wielu zbyt skomplikowanych detali, dzięki czemu bardzo łatwo jest zdemontować i umyć laktator.W celu uzyskania bardziej szczegółowych porad można skontaktować się z managerem na stronie Biotus.

Mieszanina:

Laktator ręczny - polipropylen, TPE i silikon Butelka 150 ml i smoczek o powolnym wypływie - polipropylen i silikon Zakrętka do butelki dla niemowląt - polipropylen Pojemniki na mleko matki - LLDPE Wkładki jednorazowe - papier, celuloza, superchłonny polimer i polietylen Smoczki - silikon i polipropylen Adapter laktatora – polipropylen.

Ostrzeżenia

W tym pakiecie znajdują się ważne instrukcje i dane kontaktowe. Przeczytaj i zachowaj na przyszłość.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.