Facebook Pixel

Naturalny filtr przeciwsłoneczny do twarzy, filtr przeciwsłoneczny SPF 30, Bogini Ogród, 100 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17270
Kod kreskowy: 898062001482

Wycofane

119,90 zł
Nowe pozycje Goddess Garden
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Wykonany w 100% z naturalnych składników. Organiczna ochrona przeciwsłoneczna. Wodoodporny (40 minut).
Posiada szerokie spektrum SPF 30.

Zdobądź w 100% naturalną osłonę środowiskową, która ochroni Cię przed szkodliwymi promieniami i zanieczyszczeniami, takimi jak smog, kurz i słońce. Krem na oparzenia słoneczne zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Wodoodporny (40 minut). Krem o szerokim spektrum działania.Niezwykle miękka mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem.Krem przeciwsłoneczny o wysokim poziomie ochrony dla skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, czapkę i okulary przeciwsłoneczne.Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku 19,0% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: aloes, masło shea, zielona herbata, trigliceryd kaprylowy, olej kokosowy, glikozyd kaprylowy, gliceryna, kaprylan glicerylu, stearynian gliceryny, cytrynian stearynianu gliceryny, undecylenian gliceryny, olej słonecznikowy, olej kocanki, olejek lawendowy, kwas hydroksylowy Korzeń rzodkwi, olej z czerwonych malin, tokoferol (witamina E), guma ksantanowa.
Nie jest to produkt leczniczy. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.