Naturalny filtr przeciwsłoneczny z filtrem przeciwsłonecznym MSM, Live Live & Organic, 207 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17233

Out Of Production

132,57 zł
Nowe pozycje Live Live & Organic
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Podobny przedmiot

W magazynie

118,16 zł
Opis

Nie trzeba wiele, aby zachować zdrową skórę, nie rezygnując z przyjemności cieszenia się słońcem i uzyskiwania pięknej opalenizny: nie pozostawaj na słońcu zbyt długo; unikaj go w godzinach maksymalnej aktywności słonecznej i regularnie nakładaj krem przeciwsłoneczny na skórę.
Dziś wiadomo, że nadmierna dawka promieniowania słonecznego, zaburzająca naturalną ochronę skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, może prowadzić do różnych uszkodzeń skóry na poziomie komórkowym: oparzeń słonecznych, reakcji alergicznych, przedwczesnego starzenia się skóry, plam starczych i, co najgroźniejsze, nowotwór. Chroń swoją piękną twarz tym naturalnym kremem z tlenkiem cynku. Ten krem przeciwsłoneczny zawiera różę damasceńską, rumianek i lawendę, które koją, odświeżają i rewitalizują delikatną skórę. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady, możesz skontaktować się z menedżerem na stronie BiotusNajlepszy filtr przeciwsłoneczny na świecie! Przydatna ochrona dla wrażliwej skóry.

Tlenek cynku w produktach jednoskładnikowych na rynku jest filtrem przeciwsłonecznym o najszerszym spektrum. Tlenek cynku i dwutlenek tytanu mają bogatą historię bezpiecznego stosowania jako filtry przeciwsłoneczne i składniki kosmetyków. Nie powodują podrażnień i są bardziej odpowiednie dla wrażliwej skóry niż chemiczne filtry przeciwsłoneczne.

O witaminie A w formule: Estry niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych w postaci witaminy A muszą zostać przekształcone w kwas retinowy, zanim zostaną aktywowane i staną się światłoczułe. Dodatkowo witamina A w naszym produkcie posiada powłokę peptydową, która dodatkowo zmniejsza ryzyko nadwrażliwości na światło. Musisz także mieć świadomość, że istnieją różne formy witaminy A.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, czapkę i okulary przeciwsłoneczne.Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina:

Zawiera wyłącznie naturalne składniki: wodę dejonizowaną, olejek morelowy, MSM (metylosulfonylometan), olejek ze słodkich migdałów, witaminę E, ekstrakt z nagietka, wosk kokosowy, glicerynę, olejek z drzewa herbacianego, ekstrakt z aloesu 200:1, witaminę A (z beta-karotenu), ekstrakt z pestek grejpfruta, witamina D3, 6% mikronizowany dwutlenek tytanu, 6% mikronizowany tlenek cynku.

Ostrzeżenia

Wyłącznie do użytku zewnętrznego Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przestań używać i skonsultuj się z lekarzem, jeśli pojawi się wysypka. Unikaj okolic oczu podczas używania tego produktu. Spłukać wodą, aby usunąć w przypadku kontaktu z oczami.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza Przechowywać w temperaturze poniżej 32 ° C. Nie przeprowadzać testów na zwierzętach.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.