Polyflora (Probiotyk AB(IV) Diet Formula), D'adamo, 120 Kapsułek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17413

Wycofane

347,36 zł
Nowe pozycje D'adamo

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Opis

Krew jest tkanką łączną ciała, która ma płynną ruchomą strukturę, porusza się w błędnym kole i przenosi składniki odżywcze do wszystkich narządów i układów, łącząc je w jeden organizm. Składa się z osocza i komórek krwi (leukocytów, erytrocytów i płytek krwi). Istnieje pojęcie „grupy krwi”, które zaczęto badać w czasach starożytnych. Ale jednym z pierwszych naukowców, którzy bardziej szczegółowo opisali i wysunęli teorię o pochodzeniu grup krwi, był polski badacz Ludwig Hirstsfeld. To on zasugerował, że starożytni ludzie wszystkich ras mieli jedną grupę krwi - pierwszą 0 (I). Wiążąc to z faktem, że w tamtych czasach wszyscy ludzie byli mięsożercami (bo pożywienie zdobywali dzięki polowaniu na dzikie zwierzęta), czyli głównym (jeśli nie jedynym) produktem w ich diecie było surowe mięso. Ich przewód pokarmowy był doskonale przystosowany do przetwarzania wyłącznie białka zwierzęcego. Świadczy o tym również fakt, że u współczesnych ludzi z pierwszą grupą krwi 0 (I) kwasowość soku żołądkowego jest wyższa niż u innych przedstawicieli. Ale wraz ze wzrostem populacji planety, ekspansją i rozprzestrzenianiem się na większe terytorium ludzie stopniowo przestawiali się na inne sposoby pozyskiwania żywności: łowienie ryb, zbieranie (zbieranie jagód, grzybów itp.). Tak więc stopniowo głównym źródłem energii stało się białko roślinne. W tym czasie pojawiły się również nowe grupy krwi. Tak więc we współczesnym świecie istnieją 4 grupy krwi: α i β - pierwsza (0); A i β - druga (A); B i α - trzeci (B); A i B to czwarte (AB). α i β to aglutyniny znajdujące się w ludzkim osoczu, podczas gdy A i B to aglutynogeny pochodzące z czerwonych krwinek. Na tej podstawie niektóre produkty są bardziej odpowiednie dla osoby z określoną grupą krwi, a inne są przeciwwskazane. Suplement probiotyczny Polyflora A, B został stworzony przez dr Petera D'Adamo specjalnie dla osób z grupą krwi AB (czwarta), aby zapewnić niezbędny poziom pożytecznych bakterii (probiotyków) i pożywki (prebiotyki) zgodnie z typem tętnicy. Ten i wiele innych przydatnych produktów znajdziesz na stronie Biotus.

Pozostałe składniki: celuloza roślinna, L-leucyna, cytrynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Rice Tocotrienol Complex zawiera: d, alfa tokotrienol, d, gamma tokotrienol, d, alfa tokotrienol, d, gamma tokoferol, d, delta tokoferol, d, delta tokotrienol, d, beta tokotrienol i d, beta tokotrienol.

Jest w 100% wegetariańska, bez cukru, soli, glutenu, pszenicy, drożdży, kukurydzy, soi, jajek, konserwantów, barwników, aromatów i sztucznych składników.

Ostrzeżenia: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od dzieci.

 

 

Mieszanina
Wielkość porcji:   2 kapsułki
Porcji w opakowaniu:   60
 

Ilość

na porcję

% codzienny

potrzebować

Witamina E (z kompleksu tokotrienolu ryżowego)

10 IU 33

Mieszanka probiotyczna (zawiera Lactobacillus Casei, Lactobacillus Sporogens)

3 miliardy CFU *
Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego 4:1 100 mg *
Czosnek (szczypiorek) 100 mg *
Drożdże piwne (Saccharomyces boulardii) 100 mg *
* Nie określono dziennego zapotrzebowania.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.