Tlenek cynku do twarzy z filtrem cynku, SPF 25 Tlenek cynku do twarzy z filtrem cynku, Badger Company, 47 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17227
Kod kreskowy: 634084490404

Wycofane

172,49 zł
Nowe pozycje Badger Company

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Opis

Nie trzeba wiele, aby zachować zdrową skórę, nie rezygnując z przyjemności cieszenia się słońcem i uzyskiwania pięknej opalenizny: nie pozostawaj na słońcu zbyt długo; unikaj go w godzinach maksymalnej aktywności słonecznej i regularnie nakładaj krem przeciwsłoneczny na skórę.
Dziś wiadomo, że nadmierna dawka promieniowania słonecznego, zaburzająca naturalną ochronę skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, może prowadzić do różnych uszkodzeń skóry na poziomie komórkowym: oparzeń słonecznych, reakcji alergicznych, przedwczesnego starzenia się skóry, plam starczych i, co najgroźniejsze, nowotwór. Chroń swoją piękną twarz tym naturalnym kremem z tlenkiem cynku. Ten krem przeciwsłoneczny zawiera różę damasceńską, rumianek i lawendę, które koją, odświeżają i rewitalizują delikatną skórę. W celu uzyskania bardziej szczegółowych porad możesz skontaktować się z managerem na stronie Biotus Emulsja przeciwsłoneczna z tlenkiem cynku posiada szerokie spektrum ochrony SPF 25, zawiera tlenek cynku bez powłoki nanocząsteczkowej. aktywny składnik chroniący przed promieniowaniem UV. Bezpieczny dla dzieci, tk. nie zawiera nanocząsteczek i jest nietoksyczny. Tlenek cynku może całkowicie zastąpić chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Zapobiega fotostarzeniu skóry.

Aplikacja:

Nakładaj obficie i równomiernie 15 minut przed ekspozycją na słońce i nakładaj ponownie po 40 minutach pływania lub pocenia się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem i nie rzadziej niż co 2 godziny. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, szczególnie od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Wyłącznie do użytku zewnętrznego Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przestań używać i skonsultuj się z lekarzem, jeśli pojawi się wysypka. Unikaj okolic oczu podczas używania tego produktu. Spłukać wodą, aby usunąć w przypadku kontaktu z oczami.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarza Przechowywać w temperaturze poniżej 32 ° C. Nie przeprowadzać testów na zwierzętach.

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Niepowlekany tlenek cynku 14% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: sok z aloesu, olej słonecznikowy, glukozyd kokosowy, alkohol cetearylowy, ekstrakt z owoców czarnego bzu, celuloza mikrokrystaliczna, guma celulozowa, glukoza, laktoperoksydaza, oksydaza glukozowa, olej z granatów, gliceryna, kwas cytrynowy, kaprylan sorbitanu, olej kaprylanowy glicerolu , guma ksantanowa, rokitnik zwyczajny, ekstrakt z owoców nagietka, ekstrakt z owoców dzikiej róży, olejek z róży damasceńskiej, lecytyna, tlenki żelaza, estry jojoby, glukonian sodu, olejek rumiankowy, tlenki żelaza, estry jojoba, ekstrakt z kwiatów nagietka lekarskiego.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.