Krem przeciwsłoneczny do twarzy, SPF 30 + Sunscreen, Blue Lizard Australian Sunscreen, mineralny, 148 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Nie testowane na zwierzętach
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17230
Kod kreskowy: 600027000092

Brak w magazynie

136,20 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Krem na oparzenia słoneczne zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Krem o szerokim spektrum działania.Niezwykle miękka mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem.Krem przeciwsłoneczny o wysokim poziomie ochrony dla skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus można nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Blue Lizard Australian Sunscreen, Baby, Sunscreen SPF 30, 5 fl oz (148 ml)

Aplikacja:

Nakładaj obficie i równomiernie 15 minut przed ekspozycją na słońce i nakładaj ponownie po 40 minutach pływania lub pocenia się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem i nie rzadziej niż co 2 godziny. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, szczególnie od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Dwutlenek tytanu 5% Krem do opalania
Tlenek cynku 10% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: wosk pszczeli, C12-15 alkilobenzoesan, glikol kaprylilowy, dimetikon cetylowy, kopoliol cetylodimetikonowy, chlorfenezyna, sól disodowa EDTA, palmitynian etyloheksylowy, stearynian etyloheksylowy, laurynian heksylu, uwodorniony olej rycynowy diole-7, metylopentano-octan etylu , uwodorniony olej rycynowy poligliceryl-4 izostearynian, propanodiol, woda oczyszczona, oleinian sorbitanu, kwas stearynowy, octan tokoferolu (witamina E), krzemionka, dimetikon, kopolimer heksadecenu.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.