Facebook Pixel

Krem przeciwsłoneczny, dla sportowców SPF 30 + filtr przeciwsłoneczny, Blue Lizard Australian Sunscreen, 148 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17268
Kod kreskowy: 600027000788

Wycofane

157,56 zł
Nowe pozycje Blue Lizard Australian Sunscreen
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Wykonany w 100% z naturalnych składników. Organiczna ochrona przeciwsłoneczna. Wodoodporny (80 minut).
Posiada szerokie spektrum SPF 30. Stworzony specjalnie dla Ciebie! Podaruj sobie 100% naturalną osłonę środowiskową, która ochroni Cię przed szkodliwymi promieniami i zanieczyszczeniami takimi jak smog, kurz i słońce. Balsam do opalania, zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Wodoodporny (80 minut). Krem ma szerokie spektrum działania.Niezwykle łagodna mineralna ochrona przeciwsłoneczna z roślinnym nawilżeniem.Wysoki krem ochronny do skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, czapkę i okulary przeciwsłoneczne.Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Oktynoksat 7,5% Krem do opalania
Oktokrelen 2% Krem do opalania
Oksybenzon 3% Krem do opalania
Tlenek cynku 6% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: wosk pszczeli, benzoesan alkilu C12-15, cetylodimetikon, kopoliol cetylodimetikonu, diazolidynylomocznik, EDTA disodowy, palmitynian etyloheksylu, stearynian etyloheksylu, paraben etylowy, aromat, laurynian heksylu, metylometanosulfonian rycynowy neoetylu, uwodorniony olej rycynowy , Uwodorniony olej rycynowy PEG-7, izostearynian poliglicerolu-4, glikol propylenowy, propyloparaben, woda oczyszczona, oleinian sorbitanu, kwas stearynowy, octan tokoferolu (witamina E), krzemionka, dimetikon, winylpirolidon, kopolimer heksadecenu.
Nie jest to produkt leczniczy. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.