Balsam do twarzy, SPF 50, CeraVe, 56 g

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 28654

Wycofane

139,65 zł
Nowe pozycje CeraVe
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Krem przeciwsłoneczny, balsam do twarzy, SPF 50

Balsam przeciwsłoneczny do twarzy SPF 50 zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Wodoodporny (40 minut). Ten krem ma szerokie spektrum działania. Niezwykle łagodna mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem. Krem przeciwsłoneczny o wysokim stopniu ochrony dla skóry wrażliwej SPF 30, idealny na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja:

Nakładaj obficie i równomiernie 15 minut przed ekspozycją na słońce i nakładaj ponownie po 40 minutach pływania lub pocenia się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem i nie rzadziej niż co 2 godziny. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Unikaj kontaktu z oczami podczas korzystania z tego produktu. W przypadku kontaktu zwrócić się o pomoc lekarską. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Dwutlenek tytanu 4,9% Krem do opalania
Tlenek cynku 4,7% Krem do opalania
Składniki Nieaktywne: Woda, salicylan butylu oktylu, dimetikon cetylu, kopolimer dimetikon-styren-akrylany, trimetylosiloksykrzemian, laurynian dimetikonu PEG-8, izoheksadekan, glikol butylenowy, polisorbat 60, trisiloksany, alkohol arachidylowy, polihydroksy-3, kwas krzemowo-ceramidowy, 6 amid -11, ceramid 1, niacynamid, cholesterol, fitosfingozyna, stearynian PEG-100, stearynian glicerylu, kwas askorbinowy, glikozyd arachidylowy, wosk pszczeli, alkohol behenylowy, alkohol benzylowy, kwas stearynowy, bisabolol, glicerynian dipotasowy, hydroksyglicerynian dipotasowy, hydroksyetyloheksylopolimer Kwas akryloilodimetylopantotenowy sodu / drożdże polipeptydowe, PEG-8, guma ksantanowa, bisbuanidek poliaminopropylu, metakrylan polimetylu, tlenek glinu, sorbinian potasu, palmitynian retinylu, lauroilomleczan sodu, karbomer, octan tokoferylu, BHT, metylo-dizotioksykapon EDTA, metylosilo-etiazolinu etylu,
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.