Podpaski, Ultra cienkie podpaski, Dr. Mercola, organiczna, cienka, uskrzydlona bawełna, 10 podkładek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 30818
Kod kreskowy: 813006012720

Pod zamówienie 20-30 dni

50,88 zł

Rabat hurtowy

49,35 zł (rabat 3%)
48,33 zł (rabat 5%)

Kupują z tym produktem

Opis

Organiczne ultracienkie wkładki higieniczne na noc ze skrzydełkami, Dr. Mercola, Ultracienkie płatki z bawełny organicznej, Noc ze skrzydłami

Krytyczne dni to zawsze trochę stresu dla kobiecego ciała. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór wysokiej jakości naturalnych podpasek. Podpaski Organyc to lider w produkcji naturalnych produktów do higieny osobistej i zdrowia kobiet. Uszczelki - wykonane są wyłącznie z 100% naturalnej bawełny. Przyjazny dla środowiska i hipoalergiczny, stosowany przez kobiety, które chciałyby uchronić się przed kontaktem z materiałami syntetycznymi. Podpaski zostały zaprojektowane z myślą o dodatkowym komforcie dla aktywnych kobiet – doskonale stykają się ze skórą i pozwalają jej oddychać. Stosując waciki Organyc kobieta czuje się czysta, świeża i zadbana. Każda podkładka jest indywidualnie pakowana i nie ma dodatkowego zapachu. Nie zawiera chloru, lateksu, plastiku ani innych chemicznych absorbentów. Podkładki z taśmy samoprzylepnej dla wygodnego wzmocnienia. Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja

Odklej pasek samoprzylepny pośrodku i umieść wkładkę higieniczną na majtkach, wsuwając skrzydełka pod majtki. Usuń pozostałe naklejki i przyklej skrzydełka na zewnątrz majtek.

Ostrzeżenia

Nie spłukuj zużytej podkładki w toalecie. Owiń podkładkę w kawałek papieru i wyrzuć do kosza. Jeśli podrażnienie rozwinie się lub nie zniknie, przestań używać wacika i skontaktuj się z lekarzem. Produkty organiczne ulegają biodegradacji w odpowiednich warunkach. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.