Witamina C z wapniem i bioflawonoidami, Ester C Plus, Douglas Laboratories, wspomagająca zdrowe funkcjonowanie całego ciała, 100 kapsułek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 41990
Kod kreskowy: 754748022496 885164006606 310539718476 767644158053

Brak w magazynie

130,84 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Kapsułki Douglas Laboratories Ester-C Plus zawierają niekwaśną formę witaminy C, askorbinian wapnia, w połączeniu z silnymi przeciwutleniaczami, które wspierają zdrowe funkcjonowanie całego organizmu. Ester-C to wyjątkowa forma witaminy C, która powstaje w zastrzeżonym procesie na bazie wody, który łączy witaminę C i wapń. Ester-C nie jest kwaśny i powinien być dobrze tolerowany przez osoby wrażliwe na kwaśny charakter kwasu askorbinowego.

Witamina C (kwas askorbinowy) pełni wiele funkcji biologicznych. Jest niezbędny do syntezy kolagenu i glikozaminoglikanów, które są budulcem wszystkich tkanek łącznych, takich jak skóra, naczynia krwionośne, ścięgna, chrząstki stawowe i kości. Witamina C jest niezbędnym koenzymem dla dwóch grup enzymów katalizujących sieciowanie włókien kolagenowych - hydroksylaz lizylowych i hydroksylaz prolilowych. Ogólnie rzecz biorąc, witamina C jest niezbędna do prawidłowego gojenia się ran i zdrowia naczyń włosowatych. Witamina C bierze udział w biosyntezie karnityny, serotoniny i niektórych neuroprzekaźników, wśród których obecna jest również norepinefryna. Witamina C jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy dla ludzi i zwierząt. Jest rozpuszczalnym w wodzie przeciwutleniaczem rozbijającym łańcuchy, który reaguje bezpośrednio z ponadtlenkami, rodnikami hydroksylowymi i tlenem singletowym. Ponadto witamina C współdziała z glutationem i kwasem alfa-liponowym oraz przywraca witaminę E.

Wydaje się, że funkcje antyoksydacyjne witaminy C mają znaczenie kliniczne w ochronie oczu, płuc, krwi i układu odpornościowego przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Bioflawonoidy (zwane również flawonoidami) to klasa fitochemikaliów, które są silnymi przeciwutleniaczami, które wymiatają wiele potencjalnie szkodliwych wolnych rodników. Innym aspektem właściwości przeciwutleniających bioflawonoidów jest ich synergia z witaminą C. Wykazano, że gorzkie w smaku flawanony, hesperydyna i naringina z białej warstwy albedo skórki cytrusowej, wzmacniają funkcje odżywcze witaminy C.

Douglas Laboratories produkuje innowacyjne produkty w oparciu o 60-letnie badania nad aktywnymi produktami odżywczymi i suplementami zdrowego starzenia. Produkty są zatwierdzone przez Food and Drug Administration.

Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Sugerowane zastosowanie :

Dorośli jako suplement diety przyjmują 1 kapsułkę dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza.

Inne składniki :

Celuloza, żelatyna (kapsułka) i stearynian roślinny.

Ten produkt nie zawiera drożdży, glutenu pszennego, soi, mleka/nabiału, kukurydzy, sodu, cukru, skrobi, sztucznych konserwantów, sztucznego aromatu ani organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Ostrzeżenia :

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu poza zasięgiem dzieci. Zapieczętowane plombą zabezpieczającą.

Mieszanina

Skład :

Porcja : 1 kapsułka

Porcji w opakowaniu : 100

Na porcję :

% dziennego zapotrzebowania

Witamina C (od 675 mg Ester-C®)

30 mg

273%

Wapń (z askorbinianu wapnia)

60 mg

6%

Pycnogenol® (kora sosnowa, suszony ekstrakt)

3 mg

*

Rutin

50 mg

*

Bioflawonoidy (cytryna)

50 mg

*

Zastrzeżona mieszanka

6 mg

*

Kwercetyna

*

Echinacea (korzeń)

*

beta karoten

*

Ester-C® jest licencjonowanym znakiem towarowym firmy Zila Nutraceuticals, Inc.

Pycnogenol® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Horphag Research Ltd. Korzystanie z tego produktu może być objęte jednym lub kilkoma patentami amerykańskimi i międzynarodowymi.

* Nie ustalono procentu dziennego zapotrzebowania.

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.