Biotyna, mieszanka jagód, ultra biotyna, KAL, 10 000 mcg, 60 mikrotabletek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Wegetarianie
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 28687
Kod kreskowy: 021245234258

Brak w magazynie

117,65 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Ultra Biotyna, ActivMelt, Mieszane Jagody, 10 000 mcg

Biotyna jest jedną z ośmiu witamin z grupy B. Biotyna znajduje się w wielu produktach spożywczych: mięsie, rybach morskich, gotowanych żółtkach jaj, mleku, drobiu, roślinach strączkowych, produktach pełnoziarnistych i drożdżach piwnych. Biotyna bierze udział w metabolizmie węglowodanów, tłuszczów i białek. Biotyna jako koenzym bierze udział w produkcji energii. Jest to jeden z czynników, które zamieniają żywność w energię, przekształcając tłuszcze i węglowodany w glukozę, a białka w aminokwasy. Poziomy biotyny są odwrotnie proporcjonalne do poziomu cukru; wysoki poziom biotyny obniża poziom cukru we krwi i odwrotnie. Suplementacja biotyną jest korzystna dla osób cierpiących na cukrzycę. Objawy takie jak wypadanie włosów, podrażnienie skóry, grzybica lub egzema są powszechne w przypadku niedoboru biotyny. Biotyna wspomaga wzrost paznokci i włosów. U niemowląt łojotokowe zapalenie skóry jest jednym ze schorzeń, które mogą być spowodowane niedoborem biotyny. Charakteryzuje się suchą, łuszczącą się skórą głowy. Niedobór biotyny wiąże się z depresją. Inne objawy niedoboru biotyny to anemia, wysoki poziom cukru we krwi, stany zapalne skóry i błon śluzowych, bezsenność, bóle mięśni, utrata apetytu, nudności i owrzodzenia języka. Ważne jest, aby nie spożywać biotyny w odosobnieniu, ale aby w diecie znajdowało się pełne spektrum witamin i minerałów. Aby uzyskać bardziej szczegółowe porady, możesz skontaktować się z menedżerem na stronie Biotus.

Sposób stosowania:

Przyjmuj tylko zgodnie z zaleceniami. Codziennie jedną tabletkę rozpuszczać pod językiem.

Inne składniki:

Kompleks skrobiowo-mannitolowy, celuloza, polisacharydy, naturalny mieszany aromat jagodowy z innymi naturalnymi aromatami, sorbitol, kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, krzemionka, stearynian magnezu, kwas jabłkowy i stewia.

Ostrzeżenia: nie przekraczać zalecanej dawki. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, masz mniej niż 18 lat lub cierpisz na przewlekłą chorobę, przed zastosowaniem tego lub jakiegokolwiek suplementu diety skonsultuj się z lekarzem. Natychmiast przestań używać, jeśli pojawią się nowe lub nasilające się objawy. Trzymać z dala od dzieci. Nie używać, jeśli plomba bezpieczeństwa jest uszkodzona lub jej brakuje. Przechowuj butelkę w chłodnym, suchym miejscu.

Mieszanina
Mieszanina
Porcja: 1 tabletka
Porcji w opakowaniu: 6 0
Na porcję % dziennego zapotrzebowania
biotyna 10 000 mcg 3,333%
*Procentowa dzienna wartość jest oparta na diecie zawierającej 2000 kalorii.
**Nie określono dziennego zapotrzebowania.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.