Podwójne oczyszczanie, podwójne działanie oczyszczające, Irwin Naturals, 2-częściowy zestaw

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 28829

Wycofane

186,67 zł
Nowe pozycje Irwin Naturals
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Dwuczęściowy zestaw oczyszczający o podwójnym działaniu

Bardzo często, nie zdając sobie z tego sprawy, cierpimy na różne dolegliwości, które są wynikiem żużlowania organizmu. W końcu przy silnym zanieczyszczeniu organizm nie może pracować z pełną mocą. Dlatego tak ważne jest, aby czasami zażywać leki oczyszczające organizm. Pochłaniają substancje, które są niepotrzebne i szkodliwe dla organizmu, takie jak herbicydy i inne potencjalnie niebezpieczne substancje, których nie można wydalić z organizmu w inny sposób. Probiotyki tworzą korzystne środowisko dla tworzenia zdrowej mikroflory jelitowej, która jest podstawą prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, a w efekcie dobrego ogólnego stanu zdrowia. Po całkowitym oczyszczeniu organizmu większość ludzi czuje się lekko, komfortowo i doświadcza przypływu sił. Na stronie Biotus można nie tylko kupić i zapoznać się z produktami, ale także uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Sposób stosowania:

Środek do mycia całego ciała: Zażywaj jedną tabletkę rano, popijając pełną szklanką wody i jedną tabletkę wieczorem, popijając pełną szklanką wody. Formuła oczyszczająca okrężnicę: Każdy układ pokarmowy jest inny, więc ludzie inaczej reagują na formułę oczyszczającą okrężnicę. Zacznij przyjmować jedną tabletkę rano i jedną tabletkę wieczorem, popijając pełną szklanką wody. Jeśli oczyszczenie jelit nie nastąpi w ciągu dwóch dni, należy przyjmować dwie tabletki rano i dwie tabletki wieczorem. Jeśli nadal nie osiągasz oczyszczenia jelit, weź do trzech (3) tabletek rano i trzech (3) tabletek wieczorem. Nie przekraczać łącznie sześciu (6) tabletek dziennie.

Inne składniki:

Środek do mycia całego ciała: celuloza mikrokrystaliczna, kwas stearynowy, krzemionka, glikolan sodowy skrobi, polisacharydy sojowe, kroskarmeloza sodowa, naturalny aromat miętowy, stearynian magnezu i hydroksypropyloceluloza.

Formuła oczyszczająca okrężnicę: celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka, kwas stearynowy, naturalny aromat anyżowy, kroskarmeloza sodowa, polisacharydy sojowe, stearynian magnezu, glikolan sodowy skrobi i hydroksypropyloceluloza.

Ostrzeżenia: przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-30°C , poza zasięgiem dzieci. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią lub osoby pod nadzorem lekarza powinny przed zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Środek do czyszczenia całego ciała

Formuła oczyszczająca jelita grubego

Mieszanina
Mieszanina:
Porcja: 1 tabletka
Porcje w opakowaniu: 60
  Na porcję % dziennego zapotrzebowania **
Wapń 56 mg 6%
Jod 13 mikrogramów 9%

Zastrzeżona mieszanka
Lucerna w proszku, kozieradka w proszku, mniszek lekarski, koper włoski w proszku, krwawnik pospolity, ekstrakt z Eleuthero, ekstrakt z herbaty, głóg w proszku, skrzyp polny, lukrecja w proszku, tatarak w proszku, mięta pieprzowa w proszku, czerwona koniczyna w proszku, czerwona malina w proszku, olejek z krokosza barwierskiego jarmułka, czarna cohosh, łopian, starburst, puder truskawkowy, puder imbirowy, puder z porostu irlandzkiego, puder z wodorostów, dziewanna, puder z papai, puder z babki płesznik, gorzknik kanadyjski, ekstrakt z ostropestu plamistego, niebiesko-zielone algi, puder z buraków, aloes, puder z rabarbaru chińskiego, ekstrakt z żurawiny, soja lecytyna, kurkuma w proszku.

498 mg **

Skład mieszanki enzymów trawiennych
Amylaza, celulaza, laktaza, lipaza, proteaza

160 mg **
** Nie określono dziennego zapotrzebowania.

Mieszanina:
Porcja: 1 tabletka
Porcje w opakowaniu: 90
  Na porcję % dziennego zapotrzebowania **
Wapń 96 mg 10%

Zastrzeżona mieszanka
Proszek cascara, koper włoski, psyllium w proszku, imbir, guma akacjowa, lucerna w proszku, błonnik jabłkowy, pektyna jabłkowa w proszku, jęczmień, burak w proszku, guma, cytryna w proszku, proszek owsiany, mięta pieprzowa w proszku, malina w proszku, guma guar, lactobacillus acidophilus (1 mln/g**), ekstrakt z czosnku, proszek z mrówek, proszek z rzepy, rukiew wodna

554 mg **
**Nie określono dziennego zapotrzebowania.

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.