Olejek anyżowy, Styx Naturcosmetic, 10 ml

Kraj produkcji: Austria
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 41981
Kod kreskowy: 9004432005016

Brak w magazynie

34,41 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Anyżowy olejek eteryczny pozyskiwany jest z rozdrobnionych owoców anyżu lub ściętych, mleczno-dojrzałych zielonych warzyw, w procesie destylacji z parą wodną. Wydajność olejku eterycznego wynosi 1,5-6%. Olejki eteryczne anyżowe znajdują zastosowanie w perfumerii, medycynie, piekarnictwie, przemyśle rybnym i mięsnym, cukierniczym. Ponadto anyżowy olejek eteryczny wykorzystywany jest do produkcji past do zębów, proszków, eliksirów, wód toaletowych, ma właściwości lecznicze, takie jak poprawa pracy nerek, apetytu, przewodu pokarmowego.W kosmetologii ma również szerokie zastosowanie do robienia balsamów, kremów, maseczek, mydeł itp.

Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Zalecenia do stosowania: jako aromaterapia - zmieszać 5-6 kropli mieszanki olejków eterycznych z 20 ml wody, nałożyć w lampie aromatycznej. Do kąpieli aromatycznej - odmierzyć 8-10 kropli na kąpiel i wlać do wody. Masaż, wcieranie - odmierz 5-10 k na 10 ml bazy transportowej. W kosmetyce: nałóż 5 kropli produktu na 5 gramów kremu kosmetycznego lub dowolnego bazowego oleju tłuszczowego.

Ostrzeżenia: nie jest przeznaczony do stosowania przez osoby z indywidualną wrażliwością na składniki leku. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.