Błonnik prenatalny + wapń, błonnik + wapń, VitaFusion, aromat granatu/pomarańczy, 90 tabletek do żucia

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 31156
Kod kreskowy: 027917023328

Pod zamówienie 20-30 dni

93,96 zł

Rabat hurtowy

91,14 zł (rabat 3%)
89,26 zł (rabat 5%)

Kupują z tym produktem

Opis

Wsparcie prenatalne z błonnikiem + wapniem, Naturalne aromaty granatu i pomarańczy, Naturalne aromaty granatu i pomarańczy

Błonnik + wapń, wsparcie prenatalne, naturalny aromat granatu i pomarańczy, błonnik + wapń wsparcie prenatalne, naturalny aromat granatu i pomarańczy, VitaFusion to produkt, który jest bardzo ważny dla przewodu pokarmowego. Produkt bogaty w błonnik jest w stanie stymulować motorykę jelit, przyspieszać przechodzenie pokarmu przez jelita, neutralizować i wchłaniać śluz, tłuszcze i toksyny. Błonnik to wyjątkowa substancja, ważny składnik żywienia człowieka. Przydaje się dla osób w każdym wieku. Błonnik ma wyjątkową właściwość, że nie jest wchłaniany, przechodzi przez wszystkie części jelita i popycha wszystko na swojej drodze. Ta niezwykła właściwość jest bardzo przydatna w przypadku zaparć. Nie pozwala na gromadzenie się bakterii gnilnych w jelicie grubym, co może doprowadzić do zatrucia całego organizmu, a następnie do nowotworów. Dodatkowo przyjmowanie błonnika w połączeniu z dużą ilością płynów – chroniąc organizm przed cukrzycą, chorobami układu krążenia, zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i cukru. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja

Jako suplement diety dla dorosłych należy przyjmować dwie (2) tabletki do żucia dziennie. Przeżuwaj dokładnie przed połknięciem.

Inne składniki

polidekstroza, woda, żelatyna, ksylitol; mniej niż 2%: kwas cytrynowy, barwniki (ekstrakt z annato, jagód i marchwi, koncentrat soku z fioletowej marchwi), frakcjonowany olej kokosowy (zawiera wosk pszczeli i/lub wosk Carnauba), kwas mlekowy, kwas jabłkowy, naturalne aromaty i sukralozę. Zawiera: orzechy (kokos).

Ostrzeżenia Nie przekraczać zalecanej dawki. Jeśli masz schorzenie, przyjmujesz leki, jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed użyciem skonsultuj się z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia. Nie akceptuj, jeśli ochrona paczki jest uszkodzona lub jej brakuje. Ten produkt może rozliczyć się podczas wysyłki. Naturalne barwniki mogą z czasem zmieniać kolor. Nie wystawiaj na działanie nadmiernego ciepła lub wilgoci. Trzymać z dala od dzieci.

Mieszanina
Mieszanina:
Wielkość porcji: 2 tabletki do żucia
Porcje w opakowaniu: 45
  Na porcję % dziennego zapotrzebowania dorosłych % dziennego zapotrzebowania kobiet w ciąży i karmiących piersią
kalorie dziesięć  
Suma węglowodanów 5 gramów 2% * **
Błonnik pokarmowy 4 gramy *
Błonnik rozpuszczalny 4 gramy ** **
Wapń 500 mg pięćdziesiąt% 38%
Fosfor 200 mg 20% piętnaście%
*Zapotrzebowanie dzienne w oparciu o dietę 2000 kalorii.
** Nie określono dziennego zapotrzebowania.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.