Kubeczek menstruacyjny Sekrety kobiet, Huafeng Technology Co, rozmiar S, 1 sztuka

Kraj produkcji: Chiny
Gwarancja jakości
Cechy:
Organiczne/Naturalne
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 48588
Kod kreskowy: 521335

Wycofane

26,20 zł
Nowe pozycje Huafeng Technology Co

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Opis

Menstrual Cup Women's Secrets, Huafeng Technology Co to ochronny produkt do higieny kobiecej. 100% silikonu - bez lateksu, gumy, plastiku i materiałów toksycznych. Kubeczek menstruacyjny eliminuje niedogodności i koszty zakupu jednorazowych produktów o nieskończonej chłonności, kształtach i rozmiarach. Kubeczek menstruacyjny wygodnie zbiera płyn: wystarczy opróżnić zawartość 2-3 razy dziennie (8-12 godzin), wypłukać i ponownie zainstalować. Kubeczek mieści więcej płynu niż tampon lub podpaska higieniczna, a także może służyć do samodzielnej diagnozy ilości wydzieliny. Dzięki tej misce możesz śmiało korzystać z niej w nocy, a także doskonale sprawdza się w podróży. Absolutna swoboda: wykonuj wszystkie codzienne czynności, jogę, pływanie, wędrówki, taniec, a nawet sporty ekstremalne i inne aktywności, bez strachu i nieprzyjemnych niespodzianek.

Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Kubeczek menstruacyjny Sekrety kobiet, Huafeng Technology Co, rozmiar S, 1 sztuka

Jak wkładać kubek: Jeśli używasz kubeczka menstruacyjnego po raz pierwszy, zachowaj cierpliwość — nauczenie się prawidłowego wkładania i wyjmowania kubeczka może zająć trochę czasu. Ale kiedy już opanujesz mechanizm i trochę poćwiczysz, poczujesz, jak łatwe, wygodne i wygodne jest używanie kubeczka menstruacyjnego! Przed pierwszym użyciem miski należy ją wysterylizować: umyj ręce, umieść miskę w garnku z wodą tak, aby woda całkowicie zakryła miskę. Gotuj miskę przez 3-4 minuty. Wyjmij miskę z wody i pozwól jej ostygnąć. Teraz jest gotowa do użycia! Zaleca się powtarzanie tego procesu na koniec każdego cyklu, aby miska była zawsze całkowicie czysta. Umyj dokładnie ręce i zajmij wygodną pozycję. Niektóre z zalecanych pozycji to: kucanie, siedzenie w toalecie lub wstawanie.Wybierz jeden z dwóch sposobów złożenia miseczki, aby włożyć ją do pochwy: Ściśnij obie strony miseczki, aby je złączyć i spłaszcz miseczkę, a następnie złóż go na pół Połóż palec na górnej krawędzi miseczki i dociśnij do środka, aby uformować trójkąt Palcami wolnej ręki rozsuń wargi sromowe i włóż złożoną miseczkę do pochwy pod kątem około 45 stopni do kości łonowej kość. Po włożeniu kubka zwolnij go. Otworzy się i przyjmie kształt ścianek pochwy.Aby upewnić się, że miseczka jest prawidłowo ustawiona, przytrzymaj spód (nie końcówkę) miseczki i obróć miseczkę o 360°. Prawidłowo umieszczony powinien łatwo się obracać.

Jak wyjąć kubek: Kubeczek należy opróżniać co 8-12 godzin lub częściej, w zależności od intensywności krwawienia. palcem wskazującym i kciukiem do pochwy, wyczuj czubek lub spód miski. Jeśli napniesz mięśnie miednicy, usunięcie będzie łatwiejsze. Delikatnie pociągnij za czubek miski, aż będziesz mógł mocno przytrzymać podstawę miski. Wyjmij miskę i trzymaj ją pionowo, aby jej zawartość się nie rozlała. Następnie musisz opróżnić miskę, wsypując jej zawartość do toalety. Wypłucz miskę czystą ciepłą wodą i jest teraz gotowa do ponownego użycia. Możliwe jest opcjonalne (ale nie niezbędne) użycie bezzapachowego mydła o neutralnym pH. Jeśli nie masz dostępu do czystej wody, możesz osuszyć kubek papierem toaletowym lub chusteczką, a następnie wypłukać go czystą wodą w wygodnym otoczeniu.

Inne wskazówki: Kubeczek menstruacyjny należy opróżniać co najmniej raz na 12 godzin. Z biegiem czasu poznasz swoją indywidualną częstotliwość opróżniania kubka w zależności od intensywności przepływu w różnych dniach cyklu miesiączkowego.Możesz używać kubka w nocy i uprawiać dowolne sporty.Kubek menstruacyjny jest kompatybilny z wkładką wewnątrzmaciczną lub przeponą. Nie musisz zdejmować kubka, aby iść do toalety.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.