Facebook Pixel

Mineralny Puder Matujący SPF 30 Brush-On Sun Defense, Mineral Fusion, 4.0 g

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Weganie
Bezglutenowe
Nie testowane na zwierzętach
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17262
Kod kreskowy: 840749000554

Wycofane

145,65 zł
Nowe pozycje Mineral Fusion
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Nasza twarz nie zawsze wygląda idealnie, ale naprawdę chcesz mieć pewność swojej urody. Aby to zrobić, ważne jest, aby wybrać przyzwoite narzędzie. Właśnie to opracowała amerykańska marka Mineral Fusion.
Ze względu na swoją teksturę podkład tonalny bardzo łatwo się aplikuje i blenduje. Produkt jest wysoce odporny i długo utrzymuje promienną i promienną twarz. Produkt nie tylko maskuje niedoskonałości skóry i wygładza jej powierzchnię, ale także chroni przed szkodliwymi promieniami UV. Podkład zawiera filtr SPF 30. Puder matujący świetnie sprawdza się na wszystkich odcieniach skóry. Dodatkowo kompozycja zawiera wodorosty i białą herbatę, która stanowi ochronę antyoksydacyjną. Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja:

Stosować 15 minut przed ekspozycją na słońce Ponowne nakładanie: 80 minut po pływaniu lub poceniu się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem, co najmniej co 2 godziny.Środki ochrony przeciwsłonecznej. Spędzanie czasu na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry. Aby zmniejszyć ryzyko, regularnie stosuj filtry przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 15 lub wyższym w połączeniu z innymi środkami ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza między 10:00 a 14:00, noś koszulę z długimi rękawami, spodnie, czapkę i okulary przeciwsłoneczne.Dzieci poniżej 6 miesiąca życia: skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Dwutlenek tytanu 17,3% Krem do opalania
Tlenek cynku 20,0% Krem do opalania
Składniki Nieaktywne: Mika, krzemionka, trigliceryd kaprylowy, tokoferol (witamina E), glicyna kaprylylowa, ekstrakt z liści białej herbaty, alaria, ekstrakt z granatu.
Nie jest to produkt leczniczy. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.