Ulga w migrenie, migrena, excedrin, tabletki 200

Kraj produkcji: Niemcy
Gwarancja jakości
Cechy:
Organiczne/Naturalne
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 30821
Kod kreskowy: 300672039927

Pod zamówienie 20-30 dni

246,65 zł

Rabat hurtowy

239,25 zł (rabat 3%)
234,31 zł (rabat 5%)

Kupują z tym produktem

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Opis

Migrena Relief, Migrena, Excedrin to pierwszy lek na objawy migreny. Excedrin Migraine wywołuje ból migrenowy w 30 minut, eliminuje nudności oraz wrażliwość na światło i dźwięk. Tabletki na migrenę zawierają trzy składniki: paracetamol, aspirynę i kofeinę, działanie i objawy migreny. W badaniach klinicznych po zażyciu leku u pacjentów z umiarkowaną i ciężką migreną nastąpiła poprawa objawów migrenowych po przyjęciu pojedynczej dawki. Produkt przynosi trwałą ulgę i znaczną poprawę samopoczucia oraz możliwość powrotu do normalnych zajęć. Przyjmowanie leku likwiduje różnego rodzaju bóle głowy, przywraca dobry nastrój i osłabia działanie drażniących, które wywołały ból głowy.

Na stronie Biotus można nie tylko kupić i zapoznać się z produktami, ale także uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Excedrin, migrena, środek przeciwbólowy, 200 powlekanych kapletek.

Sugerowane użycie: Dorośli przyjmują 2 tabletki popijając szklanką wody. Jeśli objawy utrzymują się lub nasilają, skontaktuj się z lekarzem. Nie należy przyjmować więcej niż 2 tabletki w ciągu 24 godzin, chyba że zaleci to lekarz.

Składniki nieaktywne: wosk Carnauba, krospowidon, lak glinowy FD&C Blue 1, hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, powidon, wstępnie żelowana skrobia, glikol propylenowy, sacharyna sodowa, kwas stearynowy, dwutlenek tytanu.

Ostrzeżenia: Zasięgnij porady lekarskiej w celu zdiagnozowania migreny i opcji łagodzenia migreny. Z produktu mogą korzystać tylko osoby powyżej 18 roku życia. Jeśli podczas stosowania tego produktu wystąpią zmiany behawioralne z nudnościami i wymiotami, należy zwrócić się o pomoc medyczną, ponieważ objawy te mogą być wczesnym objawem rzadkiej, ale poważnej choroby. Zalecana dawka tego produktu zawiera mniej więcej taką samą ilość kofeiny jak filiżanka kawy. Ogranicz stosowanie leków, pokarmów lub napojów zawierających kofeinę podczas przyjmowania tego produktu, ponieważ zbyt duża ilość kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami kołatanie serca. Nie stosować, jeśli kiedykolwiek wystąpiła reakcja alergiczna na paracetamol, aspirynę lub jakikolwiek inny lek przeciwbólowy/reduktor gorączki z jakimkolwiek innym lekiem zawierającym paracetamol (na receptę lub bez recepty). W razie wątpliwości, czy lek zawiera paracetamol, należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Jeśli nigdy nie zdiagnozowano u Ciebie migreny przez pracownika służby zdrowia, masz inny ból głowy niż zwykłe migreny, masz najgorszy ból głowy w swoim życiu, masz gorączkę i sztywność karku, masz bóle głowy, które zaczynają się po lub spowodowane urazem głowy, nadwyrężeniem, kaszlem lub skłonem, pierwszy ból głowy przeżyłeś po 50 roku życia, masz codzienne bóle głowy, masz migrenę tak ciężką, że wymaga leżenia w łóżku.

Mieszanina

Mieszanina:

Porcja: 2 tabletki

Porcje na pojemnik: 100

Składniki aktywne (na tabletkę)

Skład na 1 tabletkę

Cel

Paracetamol

250 mg

uśmierzacz bólu

Aspiryna (NLPZ*)

250 mg

uśmierzacz bólu

Kofeina

65 mg

uśmierzacz bólu

* niesteroidowe leki przeciwzapalne

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.