Facebook Pixel

Wsparcie poziomu cukru we krwi (odżywki do genomu, glikoscia), D'adamo, 60 kapsułek

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17412
Kod kreskowy: 858394000393

Wycofane

232,10 zł
Nowe pozycje D'adamo
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Podobny przedmiot
Opis

Krew jest tkanką łączną ciała, która ma płynną ruchomą strukturę, porusza się w błędnym kole i przenosi składniki odżywcze do wszystkich narządów i układów, łącząc je w jeden organizm. Składa się z osocza i komórek krwi (leukocytów, erytrocytów i płytek krwi). Istnieje pojęcie „grupy krwi”, które zaczęto badać w czasach starożytnych. Ale jednym z pierwszych naukowców, którzy bardziej szczegółowo opisali i wysunęli teorię o pochodzeniu grup krwi, był polski badacz Ludwig Hirstsfeld. To on zasugerował, że starożytni ludzie wszystkich ras mieli jedną grupę krwi - pierwszą 0 (I). Wiążąc to z faktem, że w tamtych czasach wszyscy ludzie byli mięsożercami (bo pożywienie zdobywali dzięki polowaniu na dzikie zwierzęta), czyli głównym (jeśli nie jedynym) produktem w ich diecie było surowe mięso. Ich przewód pokarmowy był doskonale przystosowany do przetwarzania wyłącznie białka zwierzęcego. Świadczy o tym również fakt, że u współczesnych ludzi z pierwszą grupą krwi 0 (I) kwasowość soku żołądkowego jest wyższa niż u innych przedstawicieli. Ale wraz ze wzrostem populacji planety, ekspansją i rozprzestrzenianiem się na większe terytorium ludzie stopniowo przestawiali się na inne sposoby pozyskiwania żywności: łowienie ryb, zbieranie (zbieranie jagód, grzybów itp.). Tak więc stopniowo głównym źródłem energii stało się białko roślinne. W tym czasie pojawiły się również nowe grupy krwi. Tak więc we współczesnym świecie istnieją 4 grupy krwi: α i β - pierwsza (0); A i β - druga (A); B i α - trzeci (B); A i B to czwarte (AB). α i β to aglutyniny znajdujące się w ludzkim osoczu, podczas gdy A i B to aglutynogeny pochodzące z czerwonych krwinek. Na tej podstawie niektóre produkty są bardziej odpowiednie dla osoby z określoną grupą krwi, a inne są przeciwwskazane. Ale mimo to ludzie ze wszystkimi grupami krwi bardzo często cierpią na zaburzenia związane ze wzrostem poziomu cukru we krwi, a to jest obarczone poważnymi konsekwencjami. Ten i wiele innych przydatnych produktów znajdziesz na stronie Biotus.

Pozostałe składniki: celuloza roślinna, cytrynian magnezu, L-leucyna, dwutlenek krzemu.

Nie zawiera: cukru, soli, glutenu, pszenicy, drożdży, kukurydzy, soi, jajek, konserwantów, barwników, aromatów i sztucznych składników. Produkt 100% wegetariański.

Ostrzeżenia: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, z dala od dzieci. Przypadkowe przedawkowanie produktów zawierających żelazo jest główną przyczyną śmiertelnego zatrucia u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Przechowuj ten produkt w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku przedawkowania skonsultować się z lekarzem.

Mieszanina
Wielkość porcji:   1 kapsułka
 

Ilość

na porcję

% codzienny

potrzebować

kora korzenia salacia 300 mg *
czerwona szałwia kłącza 75 mg *
Kwercetyna 50 mg *
Grzyb Maitake (sęp kędzierzawy) 50 mg *
Trans-resweratrol (z korzenia gryki) 50 mg *
* Nie określono dziennego zapotrzebowania.
Nie jest to produkt leczniczy. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.