Krem przeciwsłoneczny, filtr przeciwsłoneczny SPF 33, zioła elementarne, 89 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17254
Kod kreskowy: 689076718974

Wycofane

129,04 zł
Nowe pozycje Elemental Herbs

Sprzedawca: Biotus

Biotus
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Opis

Krem na oparzenia słoneczne, zapewnia niezawodną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Narzędzie działa jak tarcza odbijająca promienie słoneczne. Nałóż go na twarz i szyję i możesz spokojnie wyjść na plażę lub na spacer, wiedząc, że skóra będzie zdrowa. Ten krem ma szerokie spektrum działania.
Niezwykle łagodna mineralna ochrona przeciwsłoneczna z botanicznym nawilżeniem. Produkt jest bezwonny i przyjazny dla środowiska. Translucent Zinc jest bezpiecznym zamiennikiem szkodliwych chemicznych filtrów przeciwsłonecznych.Wysoka ochrona przeciwsłoneczna dla skóry wrażliwej SPF 30, idealna na letnie wakacje. Ma przyjemny zapach. Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Aplikacja:

Do codziennego użytku pozostaw do całkowitego wchłonięcia, a następnie nałóż makijaż.Nakładaj obficie 15 minut przed wyjściem na słońce.Jeśli masz zamiar pływać lub dużo się pocić, używaj wodoodpornego kremu przeciwsłonecznego.Składaj przynajmniej co 2 godziny. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, zwłaszcza od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku 22,5% Krem do opalania
Składniki nieaktywne: organiczne uprawy winogron, woda, ekstrakt z zielonej herbaty, gliceryna, trigliceryd kaprylowy, organiczny olej z dzikiej róży, olej Vinifera, olej jojoba, stearynian glicerolu, metyloceluloza, kwas stearynowy, oliwa z oliwek, masło shea, guma ksantanowa, glikol kaprylowy, benzoesan sodu , sorbinian potasu.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.