Triphasic kompleks przeciw wypadaniu włosów, Triphasic nagłe wypadanie włosów, Rene Furterer, 12x5 ml

Kraj produkcji: Francja
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 42246
Kod kreskowy: 3282770209686

Brak w magazynie

293,05 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis
Narzędzie doskonale pielęgnuje włosy, wygładza je i ożywia. W tym samym czasie loki otrzymują odżywienie, nawilżenie i kompleksową odbudowę, a także aktywują się w wysokiej jakości i zdrowym wzroście.Francuska marka Rene Furterer nosi imię fryzjera i odkrywcy, który już w 1957 roku próbował się rozwijać i wprowadzać do produkcja produktów do włosów o unikalnych, oryginalnych strukturach opartych na najlepszych właściwościach roślin. Specjalizuje się bezpośrednio w pielęgnacji i odbudowie włosów. Marka od lat demonstruje wysokiej jakości produkty medyczne: szampony, balsamy, płukanki, płyny dynamizujące oraz różne maski regenerujące. Na stronie Biotus można również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Rene Furterer, Trifazowy kompleks nagłego wypadania włosów, 12x5 ml

Sposób użycia: Stosować dwa razy w tygodniu przez miesiąc, następnie raz w tygodniu przez dwa miesiące. Nakładaj na czystą, wilgotną skórę głowy. Nie wymaga płukania.Rekomendowana ilość kursów to 2 kursy rocznie.

Składniki: woda, glikol butylenowy, denaturat, ekstrakt z żeń-szenia brazylijskiego, alkohol benzylowy, hydrolizowane białko roślinne, arginina, biotyna, cytral, olejek cytrynowy, piroglutaminian miedzi, limonen, metionina, niacynamid, pantenol, fenoksyetanol, glikol 1-polietylenowy Eter glikolu laurylowego -9, żółcień chinolinowa, glukonian cynku.

Ostrzeżenia: nie jest przeznaczony do stosowania przez osoby z indywidualną wrażliwością na składniki leku. Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku kontaktu z oczami przemyć wodą.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.