Ujędrniający krem przeciwsłoneczny, SPF 30, MyChelle Dermaceuticals, 68 ml

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 17276
Kod kreskowy: 817291000769

Out Of Production

212,46 zł
Nowe pozycje MyChelle Dermaceuticals
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Nie trzeba wiele, aby zachować zdrową skórę, nie rezygnując z przyjemności cieszenia się słońcem i uzyskiwania pięknej opalenizny: nie pozostawaj na słońcu zbyt długo; unikaj go w godzinach maksymalnej aktywności słonecznej i regularnie nakładaj krem przeciwsłoneczny na skórę.
Dziś wiadomo, że nadmierna dawka promieniowania słonecznego, zaburzająca naturalną ochronę skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym, może prowadzić do różnych uszkodzeń skóry na poziomie komórkowym: oparzeń słonecznych, reakcji alergicznych, przedwczesnego starzenia się skóry, plam starczych i, co najgroźniejsze, nowotwór. Chroń swoją piękną twarz tym naturalnym kremem z tlenkiem cynku i dwutlenkiem tytanu. Ten krem przeciwsłoneczny zawiera kojący aloes i witaminę E, które koją, odświeżają i rewitalizują delikatną skórę. W celu uzyskania bardziej szczegółowych porad możesz skontaktować się z managerem na stronie Biotus Oxide Zinc Oxide Titanium Dioxide Sunscreen Lotion posiada szerokie spektrum ochrony SPF 30, zawiera tlenek cynku bez powłoki nanocząsteczkowej. Mikronizowany tlenek cynku pochodzenia mineralnego, który jest częścią kremu , jest aktywnym składnikiem chroniącym przed promieniowaniem UV. Bezpieczny dla dzieci, tk. nie zawiera nanocząsteczek i jest nietoksyczny. Razem tlenek cynku i dwutlenek tytanu mogą całkowicie zastąpić chemiczne filtry przeciwsłoneczne. Zapobiega fotostarzeniu się skóry.Stosowany zgodnie z zaleceniami innych środków ochrony przeciwsłonecznej zmniejsza ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia się skóry spowodowanego działaniem słońca.

Zalecenia dotyczące użytkowania

Nakładaj obficie i równomiernie 15-30 minut przed ekspozycją na słońce i ponownie nakładaj po 30-40 minutach pływania lub pocenia się, natychmiast po osuszeniu ręcznikiem i przynajmniej co 1 godzinę. Czas spędzony na słońcu zwiększa ryzyko raka skóry i przedwczesnego starzenia. Aby ją zmniejszyć, regularnie stosuj kremy przeciwsłoneczne o szerokim spektrum SPF 30 lub wyższym oraz inne środki ochrony przeciwsłonecznej, w tym: ograniczaj ekspozycję na słońce, szczególnie od 10 do 14, noś koszule z długimi rękawami, spodnie, czapki i okulary przeciwsłoneczne. Do stosowania u dzieci poniżej 6 miesiąca życia wymagana jest konsultacja lekarska.

Mieszanina:

Ostrzeżenia

Tylko do użytku zewnętrznego.

Podczas używania produktu unikać kontaktu z oczami.W przypadku kontaktu zasięgnąć porady lekarza.Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia zadzwoń do Centrum Kontroli Trucizn. Trzymaj z dala od wysokich temperatur i bezpośredniego światła słonecznego.

 

Mieszanina

Aktywne składniki

Cel
Tlenek cynku 13,5% Krem do opalania
Nieaktywne składniki:

Woda, trigliceryd kaprylowy, kokos, neopentanian izodecylu, ester etylowy oleju makadamia, olej z nasion aleurytu, gliceryna, hydrolizowany fosforan skrobi, uwodornione glicerydy palmowe, wosk kandelila, olej jojoba, otręby ryżowe, poligliceryl-3 estry, aminocetylionofosforan potasu (ergotionina) kwasy), ekstrakt z czerwonych alg, ekstrakt z oleju z nasion makadamia, ekstrakt z jęczmienia, ekstrakt z kory amuru amurowego (drzewa korkowego), kwas jabłkowy, tokoferol, octan tokoferolu, lecytyna, ekstrakt z drzewa sandałowego, ekstrakt z kwiatów kaprycy (wiciokrzewu), izostearynian glicerolu (roślinny kwas tłuszczowy) , stearynian gliceryny, poligliceryl-10, alkohol behenylowy (olej rzepakowy), alkohol denaturowany, stearoilomleczan sodu, hydroksypropylometyloceluloza, alkohol cetearylowy, mleczan sodu (sól).

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.
Kupujący również byli zainteresowani Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.