Witamina C, skóra, naczynia krwionośne, ścięgna, wsparcie chrząstki stawowej i kości, C-Max, Douglas Laboratories, 1500 mg, tabletki o uwalnianiu czasowym 90

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 42076
Kod kreskowy: 794168672307 310539000601

Brak w magazynie

268,70 zł
Sprzedawca: Biotus
Biotus
Opis

Witamina C (kwas askorbinowy) pełni wiele funkcji biologicznych. Przede wszystkim jest niezbędny do syntezy kolagenu, który jest budulcem wszystkich tkanek łącznych: skóry, naczyń krwionośnych, ścięgien, chrząstek stawowych i kości. Witamina C jest niezbędnym koenzymem dla dwóch grup enzymów katalizujących sieciowanie włókien kolagenowych - hydroksylazy lizylowej i hydroksylazy prolilowej. Dlatego witamina C jest niezbędna do prawidłowego gojenia się ran i zdrowia naczyń włosowatych. Bierze również udział w biosyntezie karnityny, serotoniny i kilku neuroprzekaźników, w tym noradrenaliny.

Witamina C jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy u ludzi i zwierząt. Jest rozpuszczalnym w wodzie przeciwutleniaczem rozbijającym łańcuchy, który reaguje bezpośrednio z ponadtlenkami, rodnikami hydroksylowymi i tlenem singletowym. Ponadto witamina C wchodzi w interakcję z glutationem i kwasem alfa-liponowym i regeneruje witaminę E. Wydaje się, że funkcje antyoksydacyjne witaminy C mają znaczenie kliniczne w zapewnianiu ochrony oczu, płuc, krwi i układu odpornościowego przed stresem oksydacyjnym.

Witamina C jest wchłaniana w jelicie cienkim w procesie transportu zależnego od sodu, który jest zależny od spożycia. Przy normalnym spożyciu z pożywienia 60 do 100 mg wchłania do 80 lub 90% witaminy C.

Douglas Laboratories produkuje innowacyjne produkty w oparciu o 60-letnie badania nad aktywnymi produktami odżywczymi i suplementami zdrowego starzenia. Produkty są zatwierdzone przez Food and Drug Administration.

Na stronie Biotus możesz również nie tylko kupić, ale również zapoznać się z produktami, uzyskać pełne informacje od naszych konsultantów.

Sugerowane zastosowanie :

Dorośli jako suplement diety przyjmują 1 tabletkę dziennie lub zgodnie z zaleceniami lekarza. witamina C przez długi czas.

Inne składniki :

Celuloza, etyloceluloza, stearynian magnezu, kwas stearynowy, krzemionka i otoczka roślinna (woda oczyszczona, hypromeloza, gliceryna)

Ten produkt nie zawiera drożdży, pszenicy, glutenu, soi, mleka/nabiału, sodu, cukru, skrobi, sztucznych barwników, sztucznych konserwantów ani organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Ostrzeżenia :

Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz jakiekolwiek leki na receptę, przed zażyciem tego produktu skonsultuj się z lekarzem.

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu poza zasięgiem dzieci. Zapieczętowane plombą zabezpieczającą.

Mieszanina

Skład :

Wielkość porcji : 1 tabletka

Porcje w opakowaniu : 90

Na porcję :

% dziennego zapotrzebowania

Witamina C (kwas askorbinowy)

1500 mg

2500%

Kompleks bioflawonoidów

150 mg

*

Owoc psiej róży

50 mg

*

* Nie ustalono procentu dziennego zapotrzebowania.

Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Dane
  Ocena Pożytek

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 4,57 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu*
  * Szczegóły promocji w linku
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Link do filmu z Youtube

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.

  loader
  Dodano swoją recenzję do moderacji.