Melatonina, Melatonina, Puritan's Pride, 3 mg, 120 Tabletki

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
Gwarancja jakości
Cechy:
Certyfikowany w UE
Kod produktu: 31177
Kod kreskowy: 074312179037

W magazynie

17,82 zł

Rabat hurtowy

17,28 zł (rabat 3%)
16,92 zł (rabat 5%)

Kupują z tym produktem

Opis

Melatonina to hormon, dzięki któremu człowiek jest w stanie rozróżnić rytmy dobowe, czyli reagować na zmianę nocy i dnia. Ponieważ 70% tego hormonu jest produkowane w nocy, można go śmiało nazwać „hormonem snu”. Podczas snu melatonina przywraca siły, wzmacnia i można powiedzieć, regeneruje nasz organizm. Osoby, które nie otrzymują wymaganej ilości tego hormonu (z powodu pracy nocnej, nocnego trybu życia, bezsenności, zwiększonych godzin dziennych, tytoniu, kofeiny, alkoholu, leków przeciwdepresyjnych, wieku itp. Aby zapobiec utracie tego hormonu, należy stosować się do niektórych proste zasady: kładź się punktualnie do łóżka (przed 12:00), wyłączając wszystkie źródła światła, w diecie jedz następujące pokarmy: ryż, rodzynki, orzechy, pietruszka, kukurydza, pomidory, rzodkiewki, figi, marchewki. , tylko spożywanie Niektóre produkty nie gwarantują całkowitego nasycenia organizmu tym hormonem, gdyż wchłanianie z nich melatoniny jest niezwykle niskie. Suplement zawiera również witaminę B6, która jest niezbędna do naturalnej produkcji melatoniny przez organizm. dowiedz się więcej o tym i innych przydatnych produktach na stronie Biotus.

Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie przed snem.

Inne składniki : fosforan dwuwapniowy, celuloza roślinna. Zawiera <2%: krzemionki, roślinnego stearynianu magnezu, roślinnego kwasu stearynowego.

Nie zawiera: sztucznych dodatków, konserwantów, cukru, skrobi, mleka, laktozy, soi, glutenu, pszenicy, drożdży, ryb, sodu.

Ostrzeżenia:

Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, przed użyciem skonsultuj się z lekarzem. Przestań używać i zapytaj lekarza, jeśli wystąpią jakiekolwiek działania niepożądane. Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu. Nie używać, jeśli zamknięcie blistra jest przecięte, rozdarte lub złamane. Nie jest przeznaczony do użytku przez osoby poniżej 18 roku życia. Nie używaj produktu podczas prowadzenia pojazdu lub picia alkoholu.

Mieszanina

Mieszanina:
Porcja : 1 tabletka
Porcje w opakowaniu : 120
  Na porcję % dziennego zapotrzebowania
Melatonina (n-acetylo-5-metoksytryptamina) 3 mg  
Nie określono dziennego zapotrzebowania.
Not a medicinal product. Consult with your doctor before taking.

Pytania klientów

Brak pytań

Zadaj swoje pytanie

Pytanie zostanie wyświetlone po moderacji.

  Wszystkie odpowiedzi zostaną wyświetlone po moderacji.

  Opinie klientów

  0

  0 Opinie

  Filtry
  Zdjęcia i filmy kupujących

  Brak recenzji

  Napisać recenzję
  Zdobądź 50,00 zł na koncie bonusowym za recenzję zdjęcia lub filmu produktu
  Dodać recenzję
  • Jak oceniasz ten produkt?

  Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpeg, .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

  Opinia zostanie wyświetlona po moderacji.